Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 24.03.2021

Osakond Nr Nimi E-post Amet Liige alates
Põhja-Eesti osakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja  
  2 Ülla-Karin Nurm ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis  
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja  
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Vabatahtlik tervisedendaja, Järva Diabeetikute Seltsi ja Järva Reumaseltsi juhataja  
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja  
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saarehaigla.ee    
  7 Elo Paap elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja  
  8 Leili Saluveer      
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär  
  10 Tuuli Taavet tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet  
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja  
  12 Helle Ilumäe helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja  
  13 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja  
  14 Elo Öösalu elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist  
  15 Riina Allik riina.allik@gmail.com Saare maakonna tervisedendaja  
  16 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane  
  17 Maigi Lepik terviseheaks@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane  
  18 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud-õpetaja  
  19 Andrei Antonov andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst  
  20 Eha Samra      
  21 Liina Riisenberg liina.riisenberg@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud  
  22 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa  
  23 Maarja Rahu maarjarahu6@gmail.com Pärnu-Jaagupi Pesamuna lasteaia tervisedendaja\õpetaja, tervisedenduse vilistlane 2/15/2019
  24 Ave Vainu ave.vainu@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane 2/15/2019
  25 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor  
  26 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär  
  27 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor  
  28 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige  
  29 Ene Kinks ene.kinks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja  
  30 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere Sotsiaalkeskuse psühholoog  
  31 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaasiumi psühholoog; pensionär  
  32 Eve Raja everaja123@gmail.com Rakvere Gümnaasiumi inimeseõpetuse õpetaja  
  33 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere Haigla psühholoog  
  34 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Tervise Arengu Instituudi vanemspetsialist  
  35 Olga Mets olga.mets@gmail.com MTÜ Tere, tervis! Kogemusnõustaja  
  36 Kadri Hunt kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist  
  37 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com    
  38 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja  
  39 Moonika Viigimäe moonika.viigimae@gmail.com    
  40 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik  
  41 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht  
  42 Riina Hein riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)  
  43 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava juht, õppejõud  
  44 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist 2009
  45 Anli Aja anli@randverekool.edu.ee Randvere Kooli klassiõpetaja  
  46 Merle Truubon merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud  
  47 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline  
  48 Mari Orusalu orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist  
  49 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja  
  50 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Auliige  
  51 Anu Kasmel anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud  
  52 Pille Javed pille.javed@ttk.ee    
  53 Lagle Suurorg lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige  
  54 Inna Tur inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige  
  55 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Nõmme Linnaosa Valituse kultuurinõunik  
  56 Riina Jõgi riina.jogi@mail.ee SA Tallinna Lastehaigla klienditeeninduse juhataja  
  57 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige  
  58 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist  
  59 Age Tamm age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusameti tervisedenduse vanemspetsialist  
  60 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetooli lektor  
  61 Eve Reincke eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht  
  62 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)  
  63 Ain Peil ain.peil@gmail.com Siseministeerium  
  64 Virge Lind virge.lind@gmail.com    
  65 Epp Reedik epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane  
  66 Ingrid Peek peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut  
  67 Kätlin Saarest katlin.saarest@gmail.com Päästeamet  
  68 Sirje Vaask sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikooli projektijuht  
  69 Cätlin Juursalu catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane  
  70 Heli Ann Jõesoo heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane  
  71 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane  
  72 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus  
  73 Stella Niit niitstella@gmail.com   2017
  74 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane  
  75 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Pirita Linnaosa Valitsuse kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist, Tervisedenduse eriala vilistlane 03-08-18
  76 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane 03-04-18
  77 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane 03-12-18
  78 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane 03-05-18
  79 Marilyn Koor marilyn@online.ee TAI perede ja vanemahariduse valdkonna spetsialist, Tervisedenduse eriala vilistlane  
  80 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane  
  81 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane ja õppejõud 04-07-18
  82 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane 5/18/2018
  83 Elen Kirt elen.kirt@gmail.com Taastusstuudio taastusnõustaja 06-06-18
  84 Kaisa Liiv liivkaisa@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane  
  85 Anu Pikk pikkanu@gmail.com Merivälja lasteaia õpetaja 2/13/2019
  86 Janika Kleemann janika.kleemann@gmail.com Nõmme Linnaosa Valitsuse tervisedenduse peaspetsialist 2/14/2019
  87 Enel Vesiaid enelvesiaid@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane 2/14/2019
  88 Siret Mägi siret.magi@hotmail.com Tervisedenduse huviline 2/16/2019
  89 Külli Holsting kylliholsting@gmail.com Toitumisterapeut, toitumisnõustaja 3/18/2019
  90 Laura Vain lauravain2504@gmail.com ITK endokrinoloogia keskuse õde 6/17/2019
  91 Eliis Salm eliis.salm@gmail.com Toitumisnõustaja ja lektor 6/27/2019
  92 Eliisa Metsoja eliisa.metsoja@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane; Workland Estonia OÜ, kogukonna juht 08-05-20
Lõuna-Eesti osakond 93 Anneli Zirkel anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige  
  94 Mai Maser mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige  
  95 Lea Saul lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit  
  96 Piret Simm piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent  
  97 Liana Varava liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist  
  98 Inga Villa inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent  
  99 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool  
  100 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane  
  101 Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja  
  102 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja  
  103 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja  
  104 Triin Veber triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor  
  105 Kerli Kurg kerli.poder@mail.ee Tartu Ülikooli õendusteaduskonna magistrant 12-07-18
  106 Kadi Kalmus kadi.kalmus@mail.ee Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuse direktor, tervisedenduse üliõpilane 2/13/2019
  107 Stella Ostrat stella.ostrat@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane 2/14/2019
  108 Helgi Paidre helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige  
  109 Veevi Hõrak veevi.horak@mail.ee Pensionär  
  110 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige  
  111 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor  
  112 Mare Udras udras.mare@gmail.com Pensionär  
  113 Karmen Raag karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde  
  114 Anu Maask anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja  
  115 Kadri Gerberg kadri.gerberg@gmail.com    
  116 Maiu Veltbach maiu.veltbach@gmail.com    
  117 Eha Anslan anslaneha@gmail.com    
  118 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär  
  119 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige  
  120 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär  
  121 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige  
  122 Ene Mattus ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht, kiirabivelsker  
  123 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht  
  124 Aili Tilgre aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht  
  125 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja  
  126 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja  
  127 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja  
  128 Ille Talts ille.talts@gmail.com