Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 7.03.19

 

 

 

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Ülla-Karin Nurm ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Vabatahtlik tervisedendaja, Järva Diabeetikute Seltsi ja Järva Reumaseltsi juhataja
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saaremaavald.ee Saaremaa tervisedendaja
  7 Elo Paap elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja
  8 Leili Saluveer   Valgamaa tervisedendaja
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  10 Tuuli Taavet tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  12 Helle Ilumäe helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  13 Ille Talts ille.talts@gmail.com  
  14 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja
  15 Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
  16 Elo Öösalu elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  17 Riina Allik riina.allik@gmail.com Saare maakonna tervisedendaja
  18 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  19  Maigi Lepik terviseheaks@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  20  Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud-õpetaja
  21  Andrei Antonov andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  22  Eha Samra Ida-Virumaa tervisedendaja
Tartu osakond 23 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige
  24 Mai Maser mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  25 Lea Saul lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit
  26 Piret Simm piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent
  27 Liana Varava liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  28 Inga Villa inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent
  29 Tamara Janson tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool, tervisekasvatuse dotsent/auliige
  30 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  31 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  32  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  33 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  34 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja
  35 Triin Veber triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
  36 Kerli Kurg kerli.poder@mail.ee Tartu Ülikooli õendusteaduskonna magistrant
  37 Kadi Kalmus kadi.kalmus@mail.ee Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuse direktor, tervisedenduse üliõpilane
  38 Stella Ostrat stella.ostrat@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane
Lääne-Viru osakond 39 Olga Pihlak – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Instituut statistik
  40 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  41 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  42 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor
  43 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  44 Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja
  45 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
  46 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
  47 Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
  48 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere Haigla psühholoog
  49 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Lasteaia lasteaiaõpetaja
  50 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Tervise Arengu Instituudi vanemspetsialist
  51 Taimi Parve taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
  52 Olga Mets olga.mets@gmail.com  
Võru osakond 53 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  54 Veevi Hõrak veevi.horak@mail.ee Pensionär
  55 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  56 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  57 Mare Udras udras.mare@gmail.com Pensionär
  58 Karmen Raag karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  59 Anu Maask anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  60 Kadri Gerberg kadri.gerberg@gmail.com Võrumaa tervisedendaja
Rapla osakond 61 Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Raplamaa tervisedendaja
  62 Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
  63 Margut Jõgisoo margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
  64 Aili Laasner aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
  65 Pilvi Pregel pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Gümnaasium algklasside õpetaja, koolide tervisedenduse koordinaator
  66 Valdo Jänes valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
  67 Riina Meidla riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
  68 Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
  69 Õie Kopli oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
  70 Tiina Roosalu tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
  71 Liina Riisenberg liina.kokk@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  72 Ene Mägi ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
  73 Sandra Mägi sandramagi111@gmail.com EPR Raplamaa Selts
  74 Laura Randoja laura.randoja@gmail.com  
  75 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  76 Veronika Ruut veronika.ruut@gmail.com liiklusohutusspetsialist
  77 Maarja Rahu maarjarahu6@gmail.com Pärnu-Jaagupi Pesamuna lasteaia tervisedendaja\õpetaja, tervisedenduse vilistlane
  78 Ave Vainu ave.vainu@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
Jõgeva osakond 79 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  80 Eha Anslan anslaneha@gmail.com  
  81 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär
  82 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  83 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  84 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 85 Kadri Hunt – osakonna juhataja kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist
  86 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com  
  87 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja
  88 Moonika Viigimäe moonika.viigimae@gmail.com  
  89 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik
  90 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  91 Riina Hein riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  92 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava juht, õppejõud
  93 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  94 Anli Soosaar anli@randverekool.edu.ee Randvere Kooli klassiõpetaja
  95 Merle Truubon merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  96 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  97 Mari Orusalu orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist
  98 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
  99 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  100 Anu Kasmel anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  101 Pille Javed pille.javed@ttk.ee  
  102 Lagle Suurorg lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  103 Inna Tur inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige
  104 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
  105 Riina Jõgi riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  106 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  107 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  108 Age Tamm age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusameti tervisedenduse vanemspetsialist
  109 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetooli lektor
  110 Eve Reincke eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  111 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  112 Ain Peil ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  113 Virge Lind virge.lind@gmail.com  
  114 Epp Reedik epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  115 Ingrid Peek peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  116 Kätlin Saarest katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  117 Sirje Vaask sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikooli projektijuht
  118 Cätlin Juursalu catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  119 Heli Ann Jõesoo heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  120 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  121 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  122 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  123 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  124 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsus
  125 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane
  126 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  127 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  128 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  129 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  130 Marilyn Koor marilyn@online.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  131 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  132 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  133 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  134 Elen Kirt elen.kirt@gmail.com Elu kujundusstuudio konsultant-kogemusnõustaja
  135 Kaisa Liiv liivkaisa@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse vilistlane
  136 Anu Pikk pikkanu@gmail.com Merivälja lasteaia õpetaja
  137 Janika Kleemann janika.kleemann@gmail.com Nõmme Linnaosa Valitsuse tervisedenduse peaspetsialist
  138 Enel Vesiaid enelvesiaid@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane
  139 Siret Mägi siret.magi@hotmail.com Tervisedenduse huviline
Põlva osakond 140 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht, kiirabivelsker
  141 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  142 Aili Tilgre aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  143 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  144 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja
  145 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja