Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmete nimekiri seisuga 14.03.2017

Jrk nr Nimi E-post Amet
Üldosakond
Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
Enno Kross Enno.kross@kliinikum.ee Pensionär/auliige
Ülla-Karin Nurm Ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Raamatupidaja
Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
Imbi Jäe imbi.jae@saare.maavalitsus.ee Saaremaa tervisedendaja
Elo Paap Elo.paap@tervis.ee  Vabakutseline tervisedendaja
Leili Saluveer Leili.saluveer@valga.maavalitsus.ee Valgamaa tervisedendaja
Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
Tuuli Taavet Tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
Helle Ilumäe Helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
Ille Talts ille.talts@gmail.com
Kristiina Kivistu  toitumisnoustaja@hotmail.com  toitumisnõustaja
Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
Elo Öösalu Elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
Riina Allik Riina.allik@gmail.com Pihtla Vallavalitsus, tervisenõukogu liige
II Tartu osakond
Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse           liige
Mai Maser Mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
Lea Saul Lea@tervis.ee Tartumaa tervisedendaja
Piret Simm Piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise             õenduse vanemassistent
Liana Varava Liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
Inga Villa Inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise             assistent
Tamara Janson Tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool,           tervisekasvatuse   dotsent/auliige
Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
 Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
Merili Tõnismäe m.tonismae@gmail.com TÜ tervisejuhi eriala üliõpilane
Triin Veber Triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
III Ida-Viru osakond    
Marge Grauberg – osakonna juhataja Marge.grauberg@gmail.com Ida-Viru maakonna vigastuste projekti juht
Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve             struktuuriüksuse õppetöö koordinaator
Andrei Antonov Andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
Eha Samra Eha.samra@ida-viru.maavalitsus.ee Ida-Viru Maavalitsuse tervisedenduse spetsialist
IV Lääne-Viru osakond
Olga Boitsov – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Insti-tuut, statistik,
Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakendu-skõrgkooli lektor
Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaal-osakonna juhataja
Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Tamsalu Gümnaasiumi psühholoog
Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Laste-aed, lasteaiaõpetaja
Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Lääne-Viru Maavalitsuse tervisedendaja
Taimi Parve Taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
Olga Mets olga.mets@gmail.com
V Võru osakond
Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
Veevi Hõrak Veevi.horak@mail.ee Pensionär
Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
Mare Udras Udras.mare@gmail.com Pensionär
Karmen Raag Karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
Anu Maask Anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
Kadri Gerberg Kadri.gerberg@gmail.com Võru Maavalitsus, tervisedenduse- ja sporditöö     peaspetsialist
VI Rapla osakond
Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Rapla Maavalitsus tervisedenduse spetsialist
Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
Margut Jõgisoo Margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
Aili Laasner Aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
Pilvi Pregel Pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Güm-naasium algklasside õpetaja, koolide   tervis-edenduse koordinaator
Valdo Jänes Valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
Riina Meidla Riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
Õie Kopli Oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
Tiina Roosalu Tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
Liina Kokk Liina.kokk@tervis.ee Päästeamet
Ene Mägi Ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
Tõnis Vaik tonisvaik36@gmail.com Töötukassa
Sandra Mägi sandra.magi@ttk.ee TTK lektor
Laura Randoja laura.randoja@gmail.com
Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
VII Jõgevamaa osakond
Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
Eha Anslan anslaneha@gmail.com
Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Soirdiliidu peasekretär
Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
VIII Harju osakond
Kairi Kilp – osakonna juhataja kairi.kilp@gmail.com
Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa  juhataja
Moonika Viigimäe Moonika.viigimae@gmail.com
Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa terviseden-daja
Lilia Gontšarenko lilia.gontsarenko@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
Riina Hein Riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
Nele Kunder nele.kunder@mv.harju.ee Harju Maavalitsus
Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
Anli Vahesalu anli.vahesalu@jyri.edu.ee Viimsi Keskkooli klassiõpetaja
Merle Reimer Merle.reimer@gmail.com TTK TE  üliõpilane
Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
Mari Orusalu Orusalu.mari@gmail.com Referent staabi- ja sidepataljonis, TTK TE     üliõpilane
Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
IX Tallinna osakond
Andrus Lipand – osakonna juhataja andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
Anu Kasmel Anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
Pille Javed Pille.javed@ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor
Lagle Suurorg Lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
Inna Tur Inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti           peaspetsialist/auliige
Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
Riina Jõgi Riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
Kadri Hunt Kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Tervishoiu- ja Sotsiaalameti tervis-edenduse spetsialist
Age Tamm Age.tamm@tallinnlv.ee Haabersti linnaosa tervisedenduse spetsialist
Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee TTK õenduse õppetooli lektor
Eve Reincke Eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
Ain Peil Ain.peil@gmail.com Siseministeerium
Virge Lind Virge.lind@gmail.com
Epp Reedik Epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
Ingrid Peek Peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
Kätlin Saarest Katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
Sirje Vaask Sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikool, projektijuht
Cätlin Juursalu Catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse üliõpilane
Heli Ann Jõesoo Heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse üliõpilane
Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse üliõpilane, Tallinna Iluuisutamise kooli treener, Tallinna MH õpetaja
Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
X Põlva osakond
Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht,  kiirabivelsker
Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
Aili Tilgre Aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlva Maavalitsuse tervisedenduse spetsialist
Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com kaire.zopp@polva.maavalitsus.ee Põlva Maavalitsus