Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 29.10.19

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Ülla-Karin Nurm   Poliitikauuringute Keskus Praxis
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Vabatahtlik tervisedendaja, Järva Diabeetikute Seltsi ja Järva Reumaseltsi juhataja
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saarehaigla.ee Saaremaa tervisedendaja
  7 Elo Paap elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja
  8 Leili Saluveer   Valgamaa tervisedendaja
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  10 Tuuli Taavet tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  12 Helle Ilumäe helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  13 Ille Talts ille.talts@gmail.com  
  14 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja
  15 Elo Öösalu elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  16 Riina Allik riina.allik@gmail.com Saare maakonna tervisedendaja
  17 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  18 Maigi Lepik terviseheaks@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  19 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud-õpetaja
  20 Andrei Antonov andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  21 Eha Samra   Ida-Virumaa tervisedendaja
  22 Liina Riisenberg liina.kokk@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  23 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  24 Maarja Rahu maarjarahu6@gmail.com Pärnu-Jaagupi Pesamuna lasteaia tervisedendaja\õpetaja, tervisedenduse vilistlane
  25 Ave Vainu ave.vainu@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
Tartu osakond 26 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige
  27 Mai Maser mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  28 Lea Saul lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit
  29 Piret Simm piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent
  30 Liana Varava liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  31 Inga Villa inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent
  32 Tamara Janson tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool, tervisekasvatuse dotsent/auliige
  33 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  34 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  35  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  36 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  37 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja
  38 Triin Veber triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
  39 Kerli Kurg kerli.poder@mail.ee Tartu Ülikooli õendusteaduskonna magistrant
  40 Kadi Kalmus kadi.kalmus@mail.ee Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskuse direktor, tervisedenduse üliõpilane
  41 Stella Ostrat stella.ostrat@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane
Lääne-Viru osakond 42 Olga Pihlak – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Instituut statistik
  43 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  44 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  45 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor
  46 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  47 Ene Kinks ene.kinks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja
  48 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere Sotsiaalkeskuse psühholoog
  49 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaasiumi psühholoog; pensionär
  50 Eve Raja everaja123@gmail.com Rakvere Gümnaasiumi inimeseõpetuse õpetaja
  51 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Rakvere Haigla psühholoog
  52 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Lasteaia lasteaiaõpetaja
  53 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Tervise Arengu Instituudi vanemspetsialist
  54 Taimi Parve taimi.parve@online.ee Pensionär/auliige
  55 Olga Mets olga.mets@gmail.com MTÜ Tere, tervis! Kogemusnõustaja
Võru osakond 56 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  57 Veevi Hõrak veevi.horak@mail.ee Pensionär
  58 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  59 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  60 Mare Udras udras.mare@gmail.com Pensionär
  61 Karmen Raag karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  62 Anu Maask anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  63 Kadri Gerberg kadri.gerberg@gmail.com Võrumaa tervisedendaja
Jõgeva osakond 64 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  65 Eha Anslan anslaneha@gmail.com  
  66 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär
  67 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  68 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  69 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 70 Kadri Hunt – osakonna juhataja kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist
  71 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com  
  72 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja
  73 Moonika Viigimäe moonika.viigimae@gmail.com  
  74 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik
  75 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  76 Riina Hein riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  77 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava juht, õppejõud
  78 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  79 Anli Soosaar anli@randverekool.edu.ee Randvere Kooli klassiõpetaja
  80 Merle Truubon merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  81 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  82 Mari Orusalu orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist
  83 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
  84 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  85 Anu Kasmel anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  86 Pille Javed pille.javed@ttk.ee  
  87 Lagle Suurorg lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  88 Inna Tur inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige
  89 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Nõmme Linnaosa Valituse kultuurinõunik
  90 Riina Jõgi riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  91 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  92 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  93 Age Tamm age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusameti tervisedenduse vanemspetsialist
  94 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetooli lektor
  95 Eve Reincke eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  96 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  97 Ain Peil ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  98 Virge Lind virge.lind@gmail.com  
  99 Epp Reedik epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  100 Ingrid Peek peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  101 Kätlin Saarest katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  102 Sirje Vaask sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikooli projektijuht
  103 Cätlin Juursalu catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  104 Heli Ann Jõesoo heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  105 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  106 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  107 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  108 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  109 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsus
  110 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane
  111 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Pirita Linnaosa Valitsuse kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialist
Tervisedenduse eriala vilistlane
  112 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
  113 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
  114 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  115 Marilyn Koor marilyn@online.ee TAI perede ja vanemahariduse valdkonna spetsialist
Tervisedenduse eriala vilistlane
  116 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
  117 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
  118 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  119 Elen Kirt elen.kirt@gmail.com Elu kujundusstuudio konsultant-kogemusnõustaja
  120 Kaisa Liiv liivkaisa@gmail.com Tervisedenduse eriala vilistlane
  121 Anu Pikk pikkanu@gmail.com Merivälja lasteaia õpetaja
  122 Janika Kleemann janika.kleemann@gmail.com Nõmme Linnaosa Valitsuse tervisedenduse peaspetsialist
  123 Enel Vesiaid enelvesiaid@gmail.com Toitumisnõustaja, tervisejuhi eriala vilistlane
  124 Siret Mägi siret.magi@hotmail.com Tervisedenduse huviline
  125 Külli Holsting kylliholsting@gmail.com Toitumisterapeut, toitumisnõustaja
  126 Laura Vain lauravain2504@gmail.com ITK endokrinoloogia keskuse õde
  127 Eliis Salm eliis.salm@gmail.com Toitumisnõustaja ja lektor
Põlva osakond 128 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht, kiirabivelsker
  129 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  130 Aili Tilgre aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  131 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  132 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja
  133 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja