Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 11.08.18

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Ülla-Karin Nurm Ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Raamatupidaja
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saaremaavald.ee Saaremaa tervisedendaja
  7 Elo Paap Elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja
  8 Leili Saluveer   Valgamaa tervisedendaja
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  10 Tuuli Taavet Tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  12 Helle Ilumäe Helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  13 Ille Talts ille.talts@gmail.com  
  14 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja
  15 Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
  16 Elo Öösalu Elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  17 Riina Allik Riina.allik@gmail.com Pihtla Vallavalitsus, tervisenõukogu liige
  18 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  19  Maigi Lepik terviseheaks@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
Tartu osakond 20 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige
  21 Mai Maser Mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  22 Lea Saul Lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit
  23 Piret Simm Piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent
  24 Liana Varava Liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  25 Inga Villa Inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent
  26 Tamara Janson Tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool, tervisekasvatuse dotsent/auliige
  27 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  28 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  29  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  30 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  31 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja
  32 Triin Veber Triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
Ida-Viru osakond 33 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppetöö koordinaator
  34 Andrei Antonov Andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  35 Eha Samra   Ida-Virumaa tervisedendaja
Lääne-Viru osakond 36 Olga Boitsov – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Instituut statistik
  37 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  38 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  39 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor
  40 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  41 Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja
  42 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
  43 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
  44 Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
  45 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Tamsalu Gümnaasiumi psühholoog
  46 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Lasteaed, lasteaiaõpetaja
  47 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
  48 Taimi Parve Taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
  49 Olga Mets olga.mets@gmail.com  
Võru osakond 50 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  51 Veevi Hõrak Veevi.horak@mail.ee Pensionär
  52 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  53 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  54 Mare Udras Udras.mare@gmail.com Pensionär
  55 Karmen Raag Karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  56 Anu Maask Anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  57 Kadri Gerberg Kadri.gerberg@gmail.com Võrumaa tervisedendaja
Rapla osakond 58 Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Raplamaa tervisedendaja
  59 Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
  60 Margut Jõgisoo Margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
  61 Aili Laasner Aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
  62 Pilvi Pregel Pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Gümnaasium algklasside õpetaja, koolide tervisedenduse koordinaator
  63 Valdo Jänes Valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
  64 Riina Meidla Riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
  65 Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
  66 Õie Kopli Oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
  67 Tiina Roosalu Tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
  68 Liina Kokk Liina.kokk@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  69 Ene Mägi Ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
  70 Sandra Mägi sandramagi111@gmail.com EPR Raplamaa Selts
  71 Laura Randoja laura.randoja@gmail.com  
  72 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  73 Veronika Ruut veronika.ruut@gmail.com liiklusohutusspetsialist
Jõgeva osakond 74 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  75 Eha Anslan anslaneha@gmail.com  
  76 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär
  77 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  78 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  79 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 80 Kadri Hunt – osakonna juhataja kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist
  81 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com  
  82 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja
  83 Moonika Viigimäe moonika.viigimae@gmail.com  
  84 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik
  85 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  86 Riina Hein Riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  87 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava juht, õppejõud
  88 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  89 Anli Soosaar anli@randverekool.edu.ee Randvere Kooli klassiõpetaja
  90 Merle Truubon Merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  91 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  92 Mari Orusalu Orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist
  93 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
  94 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  95 Anu Kasmel Anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  96 Pille Javed Pille.javed@ttk.ee  
  97 Lagle Suurorg Lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  98 Inna Tur Inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige
  99 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
  100 Riina Jõgi Riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  101 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  102 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  103 Age Tamm Age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusameti tervisedenduse vanemspetsialist
  104 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetooli lektor
  105 Eve Reincke Eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  106 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  107 Ain Peil Ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  108 Virge Lind Virge.lind@gmail.com  
  109 Epp Reedik Epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  110 Ingrid Peek Peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  111 Kätlin Saarest Katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  112 Sirje Vaask Sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikooli projektijuht
  113 Cätlin Juursalu Catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  114 Heli Ann Jõesoo Heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  115 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  116 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  117 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  118 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  119 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsus
  120 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane
  121 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  122 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  123 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  124 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  125 Marilyn Koor marilyn@online.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  126 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  127 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  128 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  129 Elen Kirt elen.kirt@gmail.com Elu kujundusstuudio konsultant-kogemusnõustaja
  130 Kaisa Liiv liivkaisa@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse vilistlane
Põlva osakond 131 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht,  kiirabivelsker
  132 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  133 Aili Tilgre Aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  134 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  135 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja
  136 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja