Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmete nimekiri seisuga 22.06.2017

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Enno Kross Enno.kross@kliinikum.ee Pensionär/auliige
  3 Ülla-Karin Nurm Ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
  4 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  5 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Raamatupidaja
  6 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  7 Imbi Jäe imbi.jae@saare.maavalitsus.ee Saaremaa tervisedendaja
  8 Elo Paap Elo.paap@tervis.ee  Vabakutseline tervisedendaja
  9 Leili Saluveer Leili.saluveer@valga.maavalitsus.ee Valgamaa tervisedendaja
  10 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  11 Tuuli Taavet Tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  12 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  13 Helle Ilumäe Helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  14 Ille Talts ille.talts@gmail.com
  15 Kristiina Kivistu  toitumisnoustaja@hotmail.com  toitumisnõustaja
  16 Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
  17 Elo Öösalu Elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  18 Riina Allik Riina.allik@gmail.com Pihtla Vallavalitsus, tervisenõukogu liige
Tartu osakond 19 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse           liige
  20 Mai Maser Mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  21 Lea Saul Lea@tervis.ee Tartumaa tervisedendaja
  22 Piret Simm Piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise             õenduse vanemassistent
  23 Liana Varava Liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  24 Inga Villa Inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise             assistent
  25 Tamara Janson Tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool,   tervisekasvatuse dotsent/auliige
  26 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  27 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  28  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  29 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  30 Merili Tõnismäe m.tonismae@gmail.com TÜ tervisejuhi eriala üliõpilane
  31 Triin Veber Triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
Ida-Viru osakond 32 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve             struktuuriüksuse õppetöö koordinaator
  33 Andrei Antonov Andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  34 Eha Samra Eha.samra@ida-viru.maavalitsus.ee Ida-Viru Maavalitsuse tervisedenduse spetsialist
Lääne-Viru osakond 35 Olga Boitsov – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Insti-tuut, statistik,
  36 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  37 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  38 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakendu-skõrgkooli lektor
  39 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  40 Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaal-osakonna juhataja
  41 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
  42 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
  43 Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
  44 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Tamsalu Gümnaasiumi psühholoog
  45 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Laste-aed, lasteaiaõpetaja
  46 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Lääne-Viru Maavalitsuse tervisedendaja
  47 Taimi Parve Taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
  48 Olga Mets olga.mets@gmail.com
Võru osakond 49 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  50 Veevi Hõrak Veevi.horak@mail.ee Pensionär
  51 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  52 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  53 Mare Udras Udras.mare@gmail.com Pensionär
  54 Karmen Raag Karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  55 Anu Maask Anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  56 Kadri Gerberg Kadri.gerberg@gmail.com Võru Maavalitsus, tervisedenduse- ja sporditöö     peaspetsialist
Rapla osakond 57 Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Rapla Maavalitsus tervisedenduse spetsialist
  58 Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
  59 Margut Jõgisoo Margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
  60 Aili Laasner Aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
  61 Pilvi Pregel Pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Güm-naasium algklasside õpetaja, koolide   tervis-edenduse koordinaator
  62 Valdo Jänes Valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
  63 Riina Meidla Riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
  64 Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
  65 Õie Kopli Oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
  66 Tiina Roosalu Tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
  67 Liina Kokk Liina.kokk@tervis.ee Päästeamet
  68 Ene Mägi Ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
  69 Tõnis Vaik tonisvaik36@gmail.com Töötukassa
  70 Sandra Mägi sandra.magi@ttk.ee TTK lektor
  71 Laura Randoja laura.randoja@gmail.com
  72 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  73 Veronika Ruut veronika.ruut@gmail.com liiklusohutusspetsialist
Jõgeva osakond 74 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  75 Eha Anslan anslaneha@gmail.com
  76 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Soirdiliidu peasekretär
  77 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  78 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  79 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 80 Kairi Kilp – osakonna juhataja kairi.kilp@gmail.com
  81 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa  juhataja
  82 Moonika Viigimäe Moonika.viigimae@gmail.com
  83 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa terviseden-daja
  84 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  85 Riina Hein Riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  86 Nele Kunder nele.kunder@mv.harju.ee Harju Maavalitsus
  87 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  88 Anli Vahesalu anli.vahesalu@jyri.edu.ee Viimsi Keskkooli klassiõpetaja
  89 Merle Reimer Merle.reimer@gmail.com TTK TE  üliõpilane
  90 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  91 Mari Orusalu Orusalu.mari@gmail.com Referent staabi- ja sidepataljonis, TTK TE     üliõpilane
  92 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
Tallinna osakond 93 Andrus Lipand – osakonna juhataja andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  94 Anu Kasmel Anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  95 Pille Javed Pille.javed@ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor
  96 Lagle Suurorg Lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  97 Inna Tur Inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti           peaspetsialist/auliige
  98 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
  99 Riina Jõgi Riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  100 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  101 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  102 Kadri Hunt Kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Tervishoiu- ja Sotsiaalameti tervis-edenduse spetsialist
  103 Age Tamm Age.tamm@tallinnlv.ee Haabersti linnaosa tervisedenduse spetsialist
  104 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee TTK õenduse õppetooli lektor
  105 Eve Reincke Eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  106 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  107 Ain Peil Ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  108 Virge Lind Virge.lind@gmail.com
  109 Epp Reedik Epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  110 Ingrid Peek Peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  111 Kätlin Saarest Katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  112 Sirje Vaask Sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikool, projektijuht
  113 Cätlin Juursalu Catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse üliõpilane
  114 Heli Ann Jõesoo Heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse üliõpilane
  115 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse üliõpilane, Tallinna Iluuisutamise kooli treener, Tallinna MH õpetaja
  116 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  117 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  118 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  119 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsuse tervisedenduse peaspetsialist
Põlva osakond 120 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht,  kiirabivelsker
  121 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  122 Aili Tilgre Aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  123 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  124 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlva Maavalitsuse tervisedenduse spetsialist
  125 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com kaire.zopp@polva.maavalitsus.ee Põlva Maavalitsus