Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 10.12.18

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond 1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Ülla-Karin Nurm Ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Raamatupidaja
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saaremaavald.ee Saaremaa tervisedendaja
  7 Elo Paap Elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja
  8 Leili Saluveer   Valgamaa tervisedendaja
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  10 Tuuli Taavet Tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  12 Helle Ilumäe Helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  13 Ille Talts ille.talts@gmail.com  
  14 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja
  15 Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
  16 Elo Öösalu Elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  17 Riina Allik Riina.allik@gmail.com Pihtla Vallavalitsus, tervisenõukogu liige
  18 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
  19  Maigi Lepik terviseheaks@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi eriala üliõpilane
Tartu osakond 20 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige
  21 Mai Maser Mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  22 Lea Saul Lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit
  23 Piret Simm Piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent
  24 Liana Varava Liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  25 Inga Villa Inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent
  26 Tamara Janson Tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool, tervisekasvatuse dotsent/auliige
  27 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  28 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  29  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  30 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  31 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja
  32 Triin Veber Triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
  33 Kerli Kurg kerli.poder@mail.ee Tartu Ülikooli õendusteaduskonna magistrant
Ida-Viru osakond 34 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppetöö koordinaator
  35 Andrei Antonov Andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  36 Eha Samra   Ida-Virumaa tervisedendaja
Lääne-Viru osakond 37 Olga Pihlak – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Instituut statistik
  38 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  39 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  40 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor
  41 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  42 Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja
  43 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
  44 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
  45 Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
  46 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Tamsalu Gümnaasiumi psühholoog
  47 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Lasteaed, lasteaiaõpetaja
  48 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
  49 Taimi Parve Taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
  50 Olga Mets olga.mets@gmail.com  
Võru osakond 51 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  52 Veevi Hõrak Veevi.horak@mail.ee Pensionär
  53 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  54 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  55 Mare Udras Udras.mare@gmail.com Pensionär
  56 Karmen Raag Karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  57 Anu Maask Anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  58 Kadri Gerberg Kadri.gerberg@gmail.com Võrumaa tervisedendaja
Rapla osakond 59 Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Raplamaa tervisedendaja
  60 Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
  61 Margut Jõgisoo Margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
  62 Aili Laasner Aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
  63 Pilvi Pregel Pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Gümnaasium algklasside õpetaja, koolide tervisedenduse koordinaator
  64 Valdo Jänes Valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
  65 Riina Meidla Riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
  66 Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
  67 Õie Kopli Oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
  68 Tiina Roosalu Tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
  69 Liina Kokk Liina.kokk@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  70 Ene Mägi Ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
  71 Sandra Mägi sandramagi111@gmail.com EPR Raplamaa Selts
  72 Laura Randoja laura.randoja@gmail.com  
  73 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  74 Veronika Ruut veronika.ruut@gmail.com liiklusohutusspetsialist
Jõgeva osakond 75 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  76 Eha Anslan anslaneha@gmail.com  
  77 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär
  78 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  79 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  80 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 81 Kadri Hunt – osakonna juhataja kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist
  82 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com  
  83 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja
  84 Moonika Viigimäe moonika.viigimae@gmail.com  
  85 Kerli Tamm kerli.tamm@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik
  86 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  87 Riina Hein Riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  88 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava juht, õppejõud
  89 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  90 Anli Soosaar anli@randverekool.edu.ee Randvere Kooli klassiõpetaja
  91 Merle Truubon Merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse õppekava õppejõud
  92 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  93 Mari Orusalu Orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist
  94 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
  95 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  96 Anu Kasmel Anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  97 Pille Javed Pille.javed@ttk.ee  
  98 Lagle Suurorg Lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  99 Inna Tur Inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige
  100 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
  101 Riina Jõgi Riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  102 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  103 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  104 Age Tamm Age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusameti tervisedenduse vanemspetsialist
  105 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse õppetooli lektor
  106 Eve Reincke Eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  107 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  108 Ain Peil Ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  109 Virge Lind Virge.lind@gmail.com  
  110 Epp Reedik Epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  111 Ingrid Peek Peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  112 Kätlin Saarest Katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  113 Sirje Vaask Sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikooli projektijuht
  114 Cätlin Juursalu Catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  115 Heli Ann Jõesoo Heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  116 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  117 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  118 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  119 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  120 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsus
  121 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane
  122 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  123 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  124 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  125 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  126 Marilyn Koor marilyn@online.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  127 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  128 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  129 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  130 Elen Kirt elen.kirt@gmail.com Elu kujundusstuudio konsultant-kogemusnõustaja
  131 Kaisa Liiv liivkaisa@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse vilistlane
Põlva osakond 132 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht,  kiirabivelsker
  133 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  134 Aili Tilgre Aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  135 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  136 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja
  137 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedendaja