Liikmete nimekiri

Eesti Tervisedenduse Ühingu liikmed seisuga 8.06.18

Osakond Nr Nimi E-post Amet
Üldosakond    
  1 Triinu Tikas triinu.tikas@tai.ee Tervise Arengu Instituudi koolituskeskuse juhataja
  2 Ülla-Karin Nurm Ullanurm@gmail.com Poliitikauuringute Keskus Praxis
  3 Ulvi Part upart@hot.ee Paide valla tervisevõimlejate rühma juhendaja
  4 Eevi Sikstus evi.sikstus@mail.ee Raamatupidaja
  5 Hele Leek-Ambur Hele.leek@gmail.com Läänemaa tervisedendaja
  6 Imbi Jäe imbi.jae@saaremaavald.ee Saaremaa tervisedendaja
  7 Elo Paap Elo.paap@tervis.ee Vabakutseline tervisedendaja
  8 Leili Saluveer   Valgamaa tervisedendaja
  9 Vilma Tikerpuu vilma@tervis.ee Pensionär
  10 Tuuli Taavet Tuuli.taavet@gmail.com Päästeamet
  11 Ülle Haavasaar Ylle62@hot.ee Jõõpre põhikooli õpetaja
  12 Helle Ilumäe Helle.ilumae@gmail.com Taebla Gümnaasiumi õpetaja
  13 Ille Talts ille.talts@gmail.com  
  14 Kristiina Kivistu toitumisnoustaja@hotmail.com toitumisnõustaja
  15 Andre Vetka andre@marja.ee Marja Apteek OÜ, asutaja ja proviisor
  16 Elo Öösalu Elo.oosalu@paidetervis.ee SA Paide Spordi- ja Tervisekeskus, asjaajamise spetsialist
  17 Riina Allik Riina.allik@gmail.com Pihtla Vallavalitsus, tervisenõukogu liige
  18 Siiri Oad siiri.oad@gmail.com Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi eriala tugeng
Tartu osakond 19 Anneli Zirkel – osakonna juhataja anneli@reiting.ee OÜ Reiting PR koolitusosakonna juhataja, juhatuse liige
  20 Mai Maser Mai.maser@gmail.com TÜ emeriitdotsent/auliige
  21 Lea Saul Lea@tervis.ee Tartumaa Omavalitsuste Liit
  22 Piret Simm Piretsimm@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool, õppejõud, kliinilise õenduse vanemassistent
  23 Liana Varava Liana.varava@tai.ee TAI lastetervise vanemspetsialist
  24 Inga Villa Inga.villa@ut.ee TÜ Tervishoiu Instituudi tervise edendamise assistent
  25 Tamara Janson Tamara.janson@ut.ee TÜ füsioteraapia ja terviseedenuse õppetool, tervisekasvatuse dotsent/auliige
  26 Merike Kull merike.kull@ut.ee Tartu Ülikool
  27 Janne Luha janneluha@gmail.com Tartu Ülikool Haridus-teadus, üliõpilane
  28  Kaidi Tehva (Ilvik) kaidi@rasedus.ee Tartu Lasteaed Lotte tervishoiutöötaja, raseduskriisi nõustaja
  29 Aita Arund aita.arund@raad.tartu.ee Tartu Lasteaed Klaabu, õppealajuhataja
  30 Merili Tamson merili.tamson@gmail.com.  TLÜ tervisejuhi eriala vilistlane, tervisedendaja-toitumisnõustaja
  31 Triin Veber Triin.veber@nooruse.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektor
Ida-Viru osakond 32 Mirge Orasmaa mirge@hot.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Kohtla-Järve struktuuriüksuse õppetöö koordinaator
  33 Andrei Antonov Andrei.antonov@narva.ee Narva Linnavalitsuse Narva Linna Sotsiaalabiamet, linnaarst
  34 Eha Samra   Ida-Virumaa tervisedendaja
Lääne-Viru osakond 35 Olga Boitsov – osakonna juhataja ollibo50@gmail.com Tervise Arengu Instituut statistik
  36 Kaja Altermann kaja@modriku.edu.ee Lääne- Virumaa Rakenduskõrgkooli lektor
  37 Maie Beljaeva maiebeljaev@hot.ee Pensionär
  38 Heli Freienthal heli@modriku.edu.ee Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli lektor
  39 Tiiu Kerm tiiu.kerm@mail.ee Kadrina Keskkooli psühholoog, pensionär/ auliige
  40 Ene Kinks ene.kniks@v-maarja.ee Väike- Maarja Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja
  41 Maarika Kongi mkongi@yahoo.com Rakvere gümnaasiumi psühholoog
  42 Lea Metsis leametsis@hotmail.com Kunda Ühisgümnaa-siumi psühholoog
  43 Eve Raja everaja@hot.ee Rakvere Gümnaasiumi inimeseõp õpetaja
  44 Elle Reinike elle.reinike@mail.ee Tamsalu Gümnaasiumi psühholoog
  45 Viivika Roostar viivikar@gmail.com Rakvere Triinu Lasteaed, lasteaiaõpetaja
  46 Kaidy Aljama kaidy@tervis.ee Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
  47 Taimi Parve Taimi160@hot.ee Pensionär/auliige
  48 Olga Mets olga.mets@gmail.com  
Võru osakond 49 Helgi Paidre – osakonna juhataja helgi.paidre.001@gmail.com Lõuna-Eesti Haigla kardioloog, auliige
  50 Veevi Hõrak Veevi.horak@mail.ee Pensionär
  51 Malle Kuusik malle.kuusik@hotmail.com Pensionil kirurg, audiitor/auliige
  52 Kaja Solom kaja.solom@ehtk.ee Tartu Tervishoiu Kõrgkool õendusainete lektor
  53 Mare Udras Udras.mare@gmail.com Pensionär
  54 Karmen Raag Karmen.raag@leh.ee Lõuna-Eesti Haigla vanemõde
  55 Anu Maask Anu.maask7@gmail.com Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, õpetaja
  56 Kadri Gerberg Kadri.gerberg@gmail.com Võrumaa tervisedendaja
Rapla osakond 57 Ülle Laasner – osakonna juhataja laasner@tervis.ee Raplamaa tervisedendaja
  58 Sirli Arro sirliarro@hotmail.com EPR Raplamaa Seltsi sekretär
  59 Margut Jõgisoo Margut.jogisoo@politsei.ee Politsei- ja Piirivalveamet, juhtivspetsialist
  60 Aili Laasner Aili.laasner@gmail.com Rapla haigla ravijuht
  61 Pilvi Pregel Pilvi.pregel@rvg.edu.ee Rapla Vesiroosi Gümnaasium algklasside õpetaja, koolide tervisedenduse koordinaator
  62 Valdo Jänes Valdo.janes@mnt.ee PRMA liikluskorralduse spetsialist
  63 Riina Meidla Riinamei@gmail.com Märjamaa Gümnaasiumi õpetaja
  64 Liivia Vacht vachtliivia@gmail.com Konsensus OÜ, perelepitaja, nõustaja
  65 Õie Kopli Oie.kopli-maekivi@politsei.ee Rapla politseijaoskonna noorsoopolitseinik
  66 Tiina Roosalu Tiina.roosalu@rvg.edu.ee Traumanõukogu liige
  67 Liina Kokk Liina.kokk@tervis.ee TTK õppejõud
  68 Ene Mägi Ene.magi@gmail.com TTÜ toiduvalmistamise tehnoloog, toitumis-nõustaja
  69 Sandra Mägi femalebuddha@gmail.com EPR Raplamaa Selts
  70 Laura Randoja laura.randoja@gmail.com  
  71 Anneli Viires aviires@gmail.com Töötukassa
  72 Veronika Ruut veronika.ruut@gmail.com liiklusohutusspetsialist
Jõgeva osakond 73 Maiu Veltbach – osakonna juhataja maiu.veltbach@gmail.com Töötukassa
  74 Eha Anslan anslaneha@gmail.com  
  75 Uno Valdmets unovaldmets@hot.ee Jõgevamaa Spordiliidu peasekretär
  76 Kalmer Lain kalmerlain@gmail.com Jõgeva tervisenõukogu liige
  77 Tiina Säälik stiina7@gmail.com EPR Jõgevamaa Seltsi sekretär
  78 Reelika Õigemeel reelika@toitutargalt.ee Toitu Targalt (RecteMente OÜ), toitumisnõustaja; Eesti Toitumisnõustajate Ühendus, juhatuse liige
Harju osakond 79 Kairi Kilp kairi.kilp@gmail.com  
  80 Kadri Hunt – osakonna juhataja Kadri.hunt@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, tervisedenduse spetsialist
  81 Katrin Paldermaa katrinpaldermaa@hot.ee Loo lasteaed Pääsupesa, juhataja
  82 Moonika Viigimäe Moonika.viigimae@gmail.com  
  83 Kerli Tamm kertsut@gmail.com Harjumaa Omavalitsuste Liit, rahvatervise nõunik
  84 Lilia Laul lilia.laul@redcross.ee Eesti Punase Risti Tallinna Seltsi tegevjuht
  85 Riina Hein Riina.hein@creare.ee Suhtlemistreener (vaimse tervise valdkond)
  86 Nele Kunder nele.kunder@tervis.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, tervisedenduse eriala õppejõud
  87 Kaisa Kask kaskkaisa@gmail.com Tallinna Linnakantselei peaspetsialist
  88 Anli Vahesalu anli.vahesalu@jyri.edu.ee Viimsi Keskkooli klassiõpetaja
  89 Merle Truubon Merle.truubon@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, tervisedenduse eriala õppejõud
  90 Tarmo Seemann tarviinius@yahoo.com Vabakutseline
  91 Mari Orusalu Orusalu.mari@gmail.com TAI spetsialist
  92 Sandra Tamm tammsandra@gmail.com Apones Natural OÜ juhatuse liige, teadliku toitumise ja elustiili nõustaja
  93 Andrus Lipand andrus.lipand@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkool lektor/auliige
  94 Anu Kasmel Anu.Kasmel@gmail.com TLÜ ja TTÜ õppejõud
  95 Pille Javed Pille.javed@ttk.ee  
  96 Lagle Suurorg Lagle.suurorg@lastehaigla.ee Tallinna Lastehaigla kvaliteedijuht/auliige
  97 Inna Tur Inna.tur@tallinnlv.ee Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuameti peaspetsialist/auliige
  98 Liisa Salak liisa.salak@tallinnlv.ee Pirita linnaosa kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
  99 Riina Jõgi Riina.jogi@tallinnlv.ee Mustamäe linnaosa tervisedenduse spetsialist
  100 Tiiu Härm tiiu.harm@gmail.com TAI peaspetsialist/ auliige
  101 Essi Vahtras essivahtras@gmail.com Nõmme linnaosa tervisedenduse spetsialist
  102 Age Tamm Age.tamm@tallinnlv.ee Tallinna Haridusamet tervisedenduse vanemspetsialist
  103 Eda Müürsepp eda.myyrsepp@ttl.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, õenduse õppetooli lektor
  104 Eve Reincke Eve.reincke@yahoo.com CPD Arenduskeskus, projektijuht
  105 Alice Haav alicehaav@gmail.com TAI, vanem spetsialist (laste ja noorte tervis)
  106 Ain Peil Ain.peil@gmail.com Siseministeerium
  107 Virge Lind Virge.lind@gmail.com  
  108 Epp Reedik Epp.reedik@gmail.com Haapsalu Kolledž tervisejuhi eriala üliõpilane
  109 Ingrid Peek Peek.ingrid@gmail.com Tervise Arengu Instituut
  110 Kätlin Saarest Katlin.saarest@gmail.com Päästeamet
  111 Sirje Vaask Sirje.vaask@gmail.com Tallinna Ülikool, projektijuht
  112 Cätlin Juursalu Catlin.juursalu@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  113 Heli Ann Jõesoo Heli.annj@gmail.com TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  114 Irina Ivanova ivair@hot.ee TTK tervisedenduse eriala vilistlane
  115 Erle Jõema erle@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  116 Margit Rannamets margit@nutrime.ee Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi üliõpilane, Nutrime OÜ
  117 Triinu Tamsar triinutamsar@gmail.com tervise- ja heaolucoach, Confido erameditsiinikeskus
  118 Stella Niit niitstella@gmail.com Pirita Linnaosa Valitsus
  119 Monika Jakobson monika.jakobson@gmail.com TLÜ Haapsalu Kolledź, tervisejuhi eriala üliõpilane
  120 Kai Kukk kai_kukk@hotmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  121 Annika Sildvee annika.sildvee@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  122 Taavi Tšernjavski tsernjavskitaavi@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  123 Leida Uusbek leida.uusbek@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  124 Marilyn Koor marilyn@online.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  125 Merilin Varsamaa merilin676@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  126 Brith Kupper kupper.brith@gmail.com Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
  127 Gabriele Guardado gabriele.guardado@student.ttk.ee Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervisedenduse üliõpilane
Põlva osakond 128 Ene Mattus – osakonna juhataja ene.mattus@gmail.com Eesti Tervisedenduse Ühingu Põlva osakonna juht,  kiirabivelsker
  129 Margit Rikka margit.rikka@polvahgl.ee Põlva Haigla ravijuht
  130 Aili Tilgre Aili.tilgre@polvahgl.ee Põlva Haigla TEH projektijuht
  131 Inge Tamm Inge.tamm@gmail.com Saverna La Sipsik juhataja
  132 Irena Viitamees irenakalal@gmail.com Põlvamaa tervisedndaja
  133 Kaire Zopp kairekuuseorg@gmail.com Põlvamaa tervisedndaja