Toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutse taotlemine

Eesti Tervisedenduse Ühingul on hea meel teatada, et võtame vastu dokumente toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutse taotlemiseks kuni 09.01.2017. Toitumisnõustaja ja toitumisterapeudi kutsestandarditega, kutseomistamise korraga, hindamisstandarditega ja  taotlemise eeltingimustega on võimalik tutvuda ETÜ veebilehel www.tervis.ee/kutseomistamine

Infopäevad kutse taotlemisest huvitatutele toimuvad 21. detsembril kell 17 ning  05. jaanuaril kell 17 Tallinna Ülikoolis, Narva mnt 29, Tallinn.

Kutse taotlemise maksumus esmakordsel taotlemisel toitumisnõustajale on 220 eurot, toitumisterapeudile 430 eurot, mis kanda Eesti Tervisedenduse Ühingu arvelduskontole  EE422200001120212667. Soovi korral väljastame arve.

Avaldus ja taotlemise dokumendid (koopia isikut tõendavast dokumendist, haridust ja täiendkoolituste läbimist tõendavad dokumendid, elulookirjeldus ning tööalase tegevuse ja kutsestandardiga seotud tööperspektiivi ning arengusuundade kirjeldus ja maksekorraldus) esitada elektrooniliselt aadressil kutseandminetoitumisnoustaja@gmail.com.

Täiendav info: ETÜ juhatuse liige Sirje Vaask, sirje.vaask@gmail.com