Avatakse EV100 kingitus AGA MINA

Laupäeval, 11. novembril, kell 11:00 avatakse pidulikult eeskujukampaania Aga Mina.väike

Üle kahekümne ameti ja organisatsiooni on pannud õlad kokku ning otsustanud teha üheskoos Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks kingituse – Aga Mina.

Kingitus sisaldab endas ühistegevusi, sündmusi ja meediakampaaniaid, mida viivad läbi Aga Mina projektiga liitunud organisatsioonid, alates käesoleva aasta novembrist kuni 2018.aasta 31.detsembrini.

Aga Mina on väärtuspõhiste hoiakute kujundamise ühiskampaania, mis tuleneb soovist kinkida tulevastele põlvkondadele tervem ja turvalisem elukeskkond.

Aga Mina hoiak on lapsepõlves seotud hetkeemotsioonidega, kuid täiskasvanuna juba teadlike valikutega. Täiskasvanute eeskuju järgides on lastel lihtsam tulevikus teha oma õigeid valikuid.

Aga Mina projekti eestvedaja Tamo Vahemetsa sõnul tuleneb ühistegevuste läbiviimine osalejate soovist oma eeskujuga aidata kaasa turvalisema ja tervema elukeskkonna loomisele. “Meie kõigi soov on kinkida lastele turvaline tulevik, selle eelduseks on olla ühises väärtusruumis. Seepärast on hea meel näha, et Aga Mina eeskujukampaaniaga on kaasa tulnud mitmed ametid ja erinevad organisatsioonid” lisas ta.

EV100 kingituse Aga Mina ühiskampaaniaga on oodatud liituma organisatsioonid, nii riigi-, era- ja kolmandast sektorist, kes soovivad oma tegevusega olla eeskujuks.

Kingituse Aga Mina sisu eest hoolitsevad:

Päästeamet, Maanteeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Häirekeskus, Tehnilise Järelevalve Amet, Sotsiaalkindlustusamet, Kaitseliit, Naiskodukaitse, Eesti Olümpiakomitee, Haigekassa, Justiitsministeerium, SA Innove, Päästeliit, Eesti Abipolitseinike Kogu, MTÜ Eesti Naabrivalve, Operation Lifesaver Estonia MTÜ, MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival, Lastekaitse Liit, Eesti Tervisedenduse Ühing, Teomeeter, MTÜ Aga Mina.

Ühistegevuste avasündmus toimub 11.11.2017 kell 11:00 Gustav Adolfi Gümnaasiumi algkooli aatriumis asukohaga Vana-Kalamaja 9, Tallinn.

Info:
Tamo Vahemets
Aga Mina ühistegevuste eestvedaja
Tel: 50 45 112
E-post: info@agamina.ee
www.agamina.ee

suur